O mne

 

Drahomíra Čamajová, SAKHom

Homeopatii sa venujem od roku 2011. Študovala som na Slovenskej akadémii klasickej homeopatie www.akademiahomeopatie.sk v Bratislave. Svoje vedomosti o homeopatii si neustále prehlbujem účasťou na seminároch s mnohými svetovo uznávanými zahraničnými homeopatmi. Som členkou Slovenskej komory homeopatov a riadim sa jej etickým kódexom. Píšem články pre webový portál www.homeopatia.sk a podieľam sa na príprave príspevkov pre facebookovú stránku Slovenská komora homeopatov.

S čím pomôžem?

Homeopatia pomáha v akútnych aj chronických stavoch pri: astme, alergiách, oslabenom imunitnom systéme, ochorenia ORL a dýchacích ciest, tráviacich ťažkostiach, chorobách pohybového aparátu, migrénach a bolestiach hlavy, rôzne kožné problémy - ekzém, psoriáza, akné. Výrazné výsledky sa dajú dosiahnuť aj pri liečbe úzkostí, strachov, psychických a neurologických ochoreniach. Taktiež gynekologické ochorenia, neplodnosť, nepravidelný alebo chýbajúci menštruačný cyklus, zápaly močových ciest, problémy v menopauze. U malých detí sú to koliky, problémy pri prerezávaní zúbkov, pri problémoch adolescentov. U mamičiek problémy v tehotenstve, pôrod, nedostatočná laktácia, zápaly prsníkov atď. Homeopatia pomáha pri vysokom aj nízkom krvnom tlaku, arytmiách, problémoch s funkciou štítnej žľazy. Urýchľuje liečbu zlomenín, pomliaždenín, popálenín a iných zranení.

Liečba zvierat homeopatiou

Venujem sa aj liečbe zvierat, ktoré na homeopatickú liečbu veľmi pekne reagujú. Sú to najmä psy a mačky, ale aj iné zvieratká s kožnými, tráviacimi problémami, po úrazoch, otravách, s bolesťami a opuchmi kĺbov a inými problémami. 

Diplom a certifikáty